Jesteśmy doświadczonym ekspertem, niezależnym producentem i kompetentnym Doradcą. Dowiedz się więcej o nas - naszej historii, strategii zrównoważonego rozwoju oraz wartościach, na których się opieramy.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Porozmawiać z naszym Przedstawicielem? Poznać możliwości nawiązania współpracy? Zapraszamy do kontaktu.

Mamy wiedzę, praktyczne doświadczenie oraz możliwości tworzące nasze unikalne know-how. Doradzamy naszym Klientom w zakresie aranżacji przestrzeni, dobierając efektywne rozwiązania i produkty. Poznaj wyzwania współczesnych biur i dowiedz się, jak wspólnie możemy na nie odpowiedzieć.

Każdy dobry projekt zaczyna się od pomysłu. Inspirujemy, dzielimy się wiedzą naszych ekspertów i pomagamy odnaleźć najlepsze rozwiązania. Poznaj nasze badania, artykuły i opinie.

  • Start
  • Aktualności
  • Kraków Business Run: czwarte miejsce w klasyfikacji charytatywnej

Kraków Business Run: czwarte miejsce w klasyfikacji charytatywnej

Grupa Nowy Styl już po raz piąty wzięła udział w charytatywnym biegu Kraków Business Run. To jednak wyjątkowy występ naszych reprezentacji. Poza sportowymi wynikami zajęliśmy wysokie, czwarte miejsce w klasyfikacji charytatywnej.

 

Grupę Nowy Styl reprezentowały dwa pięcioosobowe zespoły: „Nowy Styl Group Running Team” i „Nowy Styl Group Running Team 2”. W ramach sztafety każdy zawodnik miał do pokonania 3,8-kilometrową trasę w centrum Krakowa. Nasze drużyny zajęły kolejno 269 i 1170 miejsce.

Jednak nie wynik jest tu najważniejszy – fundusze zebrane podczas biegu pozwolą Fundacji Poland Business Run na pomoc osobom po amputacjach i z dysfunkcjami narządów ruchu. Dlatego co roku wydarzeniu towarzyszy akcja „Pomagam Bardziej”, czyli zbiórka dodatkowych środków na protezy kończyn, rehabilitację i wsparcie psychologiczne dla beneficjentów sztafety.

W ramach wspomnianej akcji postanowiliśmy zaangażować się w zbiórkę zainicjowaną przez pracowników krakowskiego biura Grupy Nowy Styl. Co łączy naukę żonglerki, ręcznie robioną ceramiczną misę, trzydniowy detoks sokowy i lekcję haftu? To tylko kilka przykładów z prawie czterdziestu ofert, które pracownicy z Krakowa wystawili na firmową „Cichą aukcję”. W jej ramach w ciemno licytowali oferty swoich kolegów i koleżanek z biura. Cały dochód z akcji został przeznaczony na rzecz beneficjentów biegu.

None

–  Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tej inicjatywy – mówi Katarzyna Kaszowska-Pichórz, kapitan drużyny „Nowy Styl Group Running Team” i jedna z organizatorek Cichej aukcji.  – Dzięki oryginalnemu pomysłowi na zbiórkę, w akcję zaangażowało się mnóstwo osób, dzięki czemu udało nam się zebrać ponad 4 tysiące złotych.

Suma funduszy z licytacji i innych form wsparcia uplasowała naszą drużynę na czwartym miejscu w klasyfikacji charytatywnej.

Gratulujemy wszystkim – nie tylko biegaczom, ale każdemu, kto w dowolnej formie zaangażował się w akcję w Grupie Nowy Styl. Kraków Business Run – widzimy się za rok!

Pliki Cookies

Chcemy, aby korzystanie z naszego Serwisu było dla Ciebie komfortowe. W tym celu staramy się dopasować wyświetlane treści do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu przez Nowy Styl sp. z o.o. (Administratora) oraz naszych zaufanych partnerów informacji mogących stanowić dane osobowe, w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych. Przez dalsze korzystanie z naszego Serwisu, bez zmian ustawień w zakresie prywatności, akceptujesz zapisywanie plików cookies w Twoim urządzeniu końcowym oraz korzystanie z informacji w nim zapisanych. Pamiętaj, że zawsze możesz wyłączyć możliwość zapisywania plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki oraz uzyskać dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach w naszej Polityce Prywatności.

Akceptuję i przechodzę do strony

Witaj

Wygląda na to, że jesteś w Polsce. Nasza oferta różni się między krajami, więc jeśli chcesz poznać produkty dostępne w innym kraju, przełącz się na odpowiednią wersję strony:

Niestety, ze względu na ograniczenia techniczne, ta strona nie jest dostępna w Twojej przeglądarce.

W celu obejrzenia strony radzimy skorzystać z:

Idź do góry