Jesteśmy doświadczonym ekspertem, niezależnym producentem i kompetentnym Doradcą. Dowiedz się więcej o nas - naszej historii, strategii zrównoważonego rozwoju oraz wartościach, na których się opieramy.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Porozmawiać z naszym Przedstawicielem? Poznać możliwości nawiązania współpracy? Zapraszamy do kontaktu.

Mamy wiedzę, praktyczne doświadczenie oraz możliwości tworzące nasze unikalne know-how. Doradzamy naszym Klientom w zakresie aranżacji przestrzeni, dobierając efektywne rozwiązania i produkty. Poznaj wyzwania współczesnych biur i dowiedz się, jak wspólnie możemy na nie odpowiedzieć.

Każdy dobry projekt zaczyna się od pomysłu. Inspirujemy, dzielimy się wiedzą naszych ekspertów i pomagamy odnaleźć najlepsze rozwiązania. Poznaj nasze badania, artykuły i opinie.

Nasi biegacze niepokonani od trzech lat!

Biegacze Nowy Styl Group Running Team po raz trzeci z rzędu zdobyli tytuł drużynowego mistrza Ultramaratonu Magurskiego. To kolejny w tym roku duży sukces naszych sportowców. Jednak sam wynik to nie wszystko, bo start w zawodach był przede wszystkim okazją do scementowania zespołu.

Odbywający się w sercu Beskidu Niskiego Ultramaraton Magurski z roku na rok cieszy się rosnącą popularnością i uznaniem biegaczy. Sportowców z całej Polski, a coraz częściej także z zagranicy, przyciąga do Krempnej połączenie wymagającej trasy z piękną scenerią Magurskiego Parku Narodowego, gdzie rozgrywane są zawody. Drużyna Nowy Styl Group Running Team należy do stałych bywalców imprezy. W tegorocznej edycji (17.08) wystartowało aż 31 naszych koleżanek i kolegów.

Ultramaraton Magurski 2019- Biegacze grupy Nowy Styl

Nasi zawodnicy najliczniej obsadzili dystans MaguRunu (22 km). Na jego trasę wyruszyło aż 19 zawodników. Z kolei 12 osób spróbowało swoich sił w biegu o długości 65 km. - Każdy z nas rozpoczynał zawody mając w głowie własne cele, jednak świadomość, że indywidualne wyniki liczą się do klasyfikacji drużynowej, dawała dodatkową mobilizację – podkreśla Mateusz Bieszczad, któremu przebiegnięcie dłuższej trasy zajęło 7 godzin. To dało mu znakomite 8. miejsce w stawce.

Oprócz Mateusza Bieszczada punkty do klasyfikacji drużynowej zdobyło jeszcze 8 biegaczy: Łukasz Medejczyk, Jacek Piskadło, Arkadiusz Michalski, Paweł Parylak, Mirosław Kucharski, Sławomir Zajdel, Marcin Niżnik oraz Dariusz Błażejowski. To wystarczyło, aby nasz firmowy zespół obronił tytuł mistrzowski. Warto dodać, że drużyna nie miała sobie równych także w 2017 roku i pozostaje niepokonana od trzech lat.

None

- W tym roku mieliśmy znacznie trudniejsze zadanie niż w poprzedniej edycji wyścigu – nie ukrywa Marcin Niżnik, jeden z założycieli i liderów drużyny. - Tradycyjnie w Krempnej zameldowała się czołówka polskich biegaczy górskich, a w naszej drużynie zabrakło kilku mocnych, zaprawionych w ultramaratonach kolegów. Punkty do klasyfikacji zdobywa natomiast tylko 40 najszybszych zawodników na każdym z dystansów, dlatego spodziewano się, że obrona złota może się nam nie udać. Pokazaliśmy jednak sportową siłę, a w szczególności ducha walki.

Dla Doroty Różyckiej i Przemysława Saja drużynowy sukces to oczywiście ogromny powód do radości, jednak zgodnie przyznają, że Ultramaraton Magurski to przede wszystkim okazja, aby spotkać się z innymi biegaczami, zarówno na trasie, jak i poza nią: - Do naszej drużyny należy kilkadziesiąt osób. W ciągu roku sporo startujemy, ale zazwyczaj w grupkach po kilka osób. Te zawody są szczególne, ponieważ zawsze pojawiamy się tu bardzo licznie, co daje nam okazję do spotkania koleżanek i kolegów z innych biur i zakładów. Wynik sportowy jest więc ważny, ale jeszcze ważniejsze jest to, że możemy pobyć ze sobą i się zintegrować.

None

Drużynowe zwycięstwo w Ultramaratonie Magurskim to kolejny duży sukces drużyny w tym roku. Na początku kwietnia nasi biegacze wystawili kilka sztafet podczas Maratonu w Wiedniu – jednego z największych biegów tego typu na świecie. Najlepsza z nich zajęła 10. miejsce.

Pliki Cookies

Chcemy, aby korzystanie z naszego Serwisu było dla Ciebie komfortowe. W tym celu staramy się dopasować wyświetlane treści do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu przez Nowy Styl sp. z o.o. (Administratora) oraz naszych zaufanych partnerów informacji mogących stanowić dane osobowe, w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych. Przez dalsze korzystanie z naszego Serwisu, bez zmian ustawień w zakresie prywatności, akceptujesz zapisywanie plików cookies w Twoim urządzeniu końcowym oraz korzystanie z informacji w nim zapisanych. Pamiętaj, że zawsze możesz wyłączyć możliwość zapisywania plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki oraz uzyskać dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach w naszej Polityce Prywatności.

Akceptuję i przechodzę do strony

Witaj

Wygląda na to, że jesteś w Polsce. Nasza oferta różni się między krajami, więc jeśli chcesz poznać produkty dostępne w innym kraju, przełącz się na odpowiednią wersję strony:

Niestety, ze względu na ograniczenia techniczne, ta strona nie jest dostępna w Twojej przeglądarce.

W celu obejrzenia strony radzimy skorzystać z:

Idź do góry