Pliki Cookies

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Witaj

Wygląda na to, że jesteś w Polsce. Nasza oferta różni się między krajami, więc jeśli chcesz poznać produkty dostępne w innym kraju, przełącz się na odpowiednią wersję strony:

Jesteśmy doświadczonym ekspertem, niezależnym producentem i kompetentnym Doradcą. Dowiedz się więcej o nas - naszej historii, strategii zrównoważonego rozwoju oraz wartościach, na których się opieramy.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Porozmawiać z naszym Przedstawicielem? Poznać możliwości nawiązania współpracy? Zapraszamy do kontaktu.

Mamy wiedzę, praktyczne doświadczenie oraz możliwości tworzące nasze unikalne know-how. Doradzamy naszym Klientom w zakresie aranżacji przestrzeni, dobierając efektywne rozwiązania i produkty. Poznaj wyzwania współczesnych biur i dowiedz się, jak wspólnie możemy na nie odpowiedzieć.

Każdy dobry projekt zaczyna się od pomysłu. Inspirujemy, dzielimy się wiedzą naszych ekspertów i pomagamy odnaleźć najlepsze rozwiązania. Poznaj nasze badania, artykuły i opinie.

Skontaktuj się z nami

Region nr 1

Robert Woźny
Sprzedaż kontraktowa
Tel.: (+48) 785 005 104
robert.wozny@nowystylgroup.com

Jerzy Filewicz
Sprzedaż partnerska
Tel.: (+48) 510 005 478
jerzy.filewicz@nowystylgroup.com

Region nr 2

Marek Ozimek
Sprzedaż kontraktowa
Tel.: (+48) 797 001 756
marek.ozimek@nowystylgroup.com

Przemysław Bojar
Sprzedaż kontraktowa, sprzedaż partnerska
Tel.: (+48) 539 930 265
przemyslaw.bojar@nowystylgroup.com

Sylwia Krasińska
Sprzedaż kontraktowa
Tel.: (+48) 539 930 204
sylwia.krasinska@nowystylgroup.com

Tomasz Sekita
Sprzedaż kontraktowa
Tel.: (+48) 539 930 151
tomasz.sekita@nowystylgroup.com

Kinga Jabłońska
Sprzedaż kontraktowa
Tel.: (+48) 539 930 245
kinga.jablonska@nowystylgroup.com

Joanna Sulowska
Sprzedaż kontraktowa
Tel.: (+48) 510 005 468
joanna.sulowska@nowystylgroup.com

Małgorzata Mikiciak
Sprzedaż kontraktowa
Tel.: (+48) 539 930 285
malgorzata.mikiciak@nowystylgroup.com

Michał Baranowski
Sprzedaż kontraktowa
Tel.: +48 785 005 228
michal.baranowski@nowystylgroup.com

Region nr 3

Przemysław Bojar
Sprzedaż kontraktowa, sprzedaż partnerska
Tel.: (+48) 539 930 265
przemyslaw.bojar@nowystylgroup.com

Region nr 4

Dariusz Penc
Sprzedaż kontraktowa
Tel.: (+48) 510 002 337
dariusz.penc@nowystylgroup.com

Michał Górski
Sprzedaż partnerska
Tel.: (+48) 539 930 266
michal.gorski@nowystylgroup.com

Region nr 5

Jakub Andrzejewski
Sprzedaż kontraktowa
Tel.: (+48) 797 001 757
jakub.andrzejewski@nowystylgroup.com

Martyna Messjasz-Nowakowska
Sprzedaż kontraktowa
Tel.: (+48) 785 005 272
martyna.m.nowakowska@nowystylgroup.com

Krzysztof Głut
Sprzedaż kontraktowa
Tel.: +48 539 930 148
krzysztof.glut@nowystylgroup.com

Sebastian Osuch
Sprzedaż kontraktowa
Tel.: (+48) 510 009 362
sebastian.osuch@nowystylgroup.com

Michał Górski
Sprzedaż partnerska
Tel.: (+48) 539 930 266
michal.gorski@nowystylgroup.com

Region nr 6

Piotr Wojciechowski
Sprzedaż bezpośrednia
Tel.: (+48) 510 005 442
piotr.wojciechowski@nowystylgroup.com

Agnieszka Przewirska
Sprzedaż partnerska
Tel.: +48 510 006 392
agnieszka.przewirska@nowystylgroup.com

Region nr 7

Mateusz Jankowski
Sprzedaż kontraktowa
Tel.: +48 785 005 287
mateusz.jankowski@nowystylgroup.com

Agnieszka Przewirska
Sprzedaż partnerska
Tel.: +48 510 006 392
agnieszka.przewirska@nowystylgroup.com

Region nr 8

Agnieszka Solarek
Sprzedaż kontraktowa
Tel.: (+48) 785 005 301
agnieszka.solarek@nowystylgroup.com

Jerzy Filewicz
Sprzedaż partnerska
Tel.: (+48) 510 005 478
jerzy.filewicz@nowystylgroup.com

Grupa Nowy Styl
 

ul. Fabryczna 8
38-200 Jasło
T: +48 13 437 6250
E: info@nowystylgroup.com

Siedziba główna
 

ul. Pużaka 49
38-400 Krosno
Poland
T: +48 13 43 76 100
F: +48 13 43 62 732
E: info@nowystylgroup.com
NIP 684-000-93-02


Showroomy

Polska

Gdańsk

Polska

Jasło

Polska

Kraków

Polska

Poznań

Polska

Warszawa

Inne regiony

Idź do góry