Strona wykorzystuje pliki cookies Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Strona wykorzystuje pliki Cookies. Poznaj naszą Politykę Cookies.
Więcej możliwości. Tworzymy przestrzeń unikalną.

pl


Znajdź przedstawiciela w swoim regionie

Region nr 1

Jerzy Filewicz
Sprzedaż partnerska
Tel.: (+48) 510 005 478
jerzy.filowicz@nowystylgroup.com

Robert Woźny
Sprzedaż kontraktowa
Tel.: (+48) 785 005 104
robert.wozny@nowystylgroup.com

Region nr 2
Marek Ozimek
Dyrektor Regionu
Tel.: (+48) 797 001 756
marek.ozimek@nowystylgroup.com
Wojciech Marozas
Sprzedaż kontraktowa
Tel.: (+48) 539 930 282
wojciech.marozas@nowystylgroup.com
Sylwia Krasińska
Sprzedaż kontraktowa
Tel.: (+48) 539 930 204
sylwia.krasinska@nowystylgroup.com
Joanna Kozakowska
Sprzedaż kontraktowa
Tel.: (+48) 510 005 468
joanna.kozakowska@nowystylgroup.com

Małgorzata Mikiciak
Sprzedaż kontraktowa
Tel.: (+48) 539 930 285
malgorzata.mikiciak@nowystylgroup.com

Przemysław Bojar
Sprzedaż kontraktowa;
Sprzedaż partnerska
Tel.: (+48) 539 930 265
przemyslaw.bojar@nowystylgroup.com

Region nr 3
Przemysław Bojar
Sprzedaż kontraktowa;
Sprzedaż partnerska
Tel.: (+48) 539 930 265
przemyslaw.bojar@nowystylgroup.com

Region nr 4
Dariusz Penc
Sprzedaż kontraktowa
Tel.: (+48) 510 002 337
dariusz.penc@nowystylgroup.com
Michał Górski
Sprzedaż partnerska
Tel.: (+48) 539 930 266
michal.gorski@nowystylgroup.com
Region nr 5

Jakub Andrzejewski
Sprzedaż kontraktowa
Tel.: (+48) 797 001 757
jakub.andrzejewski@nowystylgroup.com

Sebastian Osuch
Sprzedaż kontraktowa
Tel.: (+48) 510 009 362
sebastian.osuch@nowystylgroup.com

Michał Górski
Sprzedaż partnerska
Tel.: (+48) 539 930 266
michal.gorski@nowystylgroup.com

Krzysztof Głut
Sprzedaż kontraktowa
Tel.: (+48) 539 930 148
krzysztof.glut@nowystylgroup.com

Region nr 6

Barbara Fijałkowska
Sprzedaż kontraktowa
Tel.: (+48) 510 005 442
barbara.fijalkowska@nowystylgroup.com

Agnieszka Przewirska
Sprzedaż partnerska
Tel.: (+48) 510 006 392
agnieszka.przewirska@nowystylgroup.com

Region nr 7

Aldona Stępień
Sprzedaż kontraktowa
Tel.: (+48) 510 005 471
aldona.stepien@nowystylgroup.com

Agnieszka Przewirska
Sprzedaż partnerska
Tel.: (+48) 510 006 392
agnieszka.przewirska@nowystylgroup.com

Region nr 8

Małgorzata Stasinowska
Sprzedaż kontraktowa
Tel.: (+48) 510 005 686
malgorzata.stasinowska@nowystylgroup.com

Jerzy Filewicz
Sprzedaż partnerska
Tel.: (+48) 510 005 478
jerzy.filewicz@nowystylgroup.com